تبلیغات
دانلود نرم افزار موبایل و کامپیوتر دانلود نرم افزار موبایل و کامپیوتر دانلود نرم افزار موبایل و کامپیوتر

 

مشاهده شبکه های تلویزیونی سراسر دنیا با نرم افزار فارسی PD World-TV

اگر می خواهید که از طریق اینترنت شبکه های تلویزیونی سراسر دنیا را مشاهده کنید نرم افزار فارسی PD World-TV به شما در این امر کمک می کند. شما توسط این نرم افزار می توانید از طریق اینترنت به مشاهده شبکه های تلویزیونی سراسر دنیا از جمله ایران بپردازید. این نرم افزار دارای یک نرم افزار جانبی دیگر می باشد که به شما کمک می کند تا بتوانید آنچه را که مشاهده کرده اید را ضبط کنید و در هارد خود ذخیره کنید.

شاهوار دات نت 

جهت مشاهده سایر امکانات نرم افزار و دریافت آن بر روی More… کلیک نمائید.

·          PD World-TV چه گونه کار می کند؟
شما جهت استفاده از این نرم افزار کافی است به اینترنت متصل شوید ، سپس کشور مورد نظر و شبکه دلخواه خود را انتخاب کرده و از طریق منوی” مشاهده” بر روی گزینه” پخش کردن” کلیک کنید. بعد از بارگزاری شبکه مورد نظر شما به صورت زنده پخش می گردد.
·          چگونه کیفیت مشاهده شبکه ها با نرم افزار PD World-TV افزایش پیدا می کند؟
شما جهت مشاهده بهتر شبکه ها احتیاج به نرم افزار Windows Media Player دارید ، لذا جهت مشاهده به بهترین نحو جدید ترین نسخه آن را در کامپیوتر خود نصب کنید. در حال حاضر جدید نسخه از این نرم افزار ورژن شماره ۱۱ می باشد. همچنین هر چه سرعت ارتباط شما بیشتر باشد کیفیت تصاویر دریافتی نیز افزایش پیدا می کند. مخصوصاً اگر از خطوط پر سرعت ADSL استفاده کنید از مشاهده شبکه ها لذت بیشتری می برید. اما امکان مشاهده با اینترنت های معمولی Dial UP نیز وجود دارد.
·          چگونه می توانیم در نرم افزار PD World-TV برنامه های دلخواه خود را ضبط کنیم؟
این کار به همراه نرم افزار جانبی که در هنگام نصب این نرم افزار به صورت خودکار نصب می شود امکان پذیر است. این نرم افزار جانبی با نام WMR170 می باشد که به شما امکان ضبط برنامه های مشاهده شده از اینترنت را می دهد.
·          سایر امکانات و ویژگی های نرم افزار فارسی PD World-TV :
امکان اضافه کردن شبکه های جدید از کشور های مورد نظر و دلخواه به راحتی ( در اصل شما می توانید هر شبکه ای را با دادن نشانی وب شبکه و یا URL به سادگی مشاهده کنید که این ویژگی در نرم افزار های مشابه به وفور یافت می شود.)
امکان افزودن شبکه های دلخواه به قسمت مورد علاقه ها ( Favorites )
محیط فارسی نرم افزار با حجم بسیار کم ( تنها ۴۷۰ کیلوبایت )
» این نرم افزار را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.
لینک دانلود نرم افزار فارسی PD World-TV
حجم : ۴۷۰ کیلوبایت
سریال هنگام نصب : www.persiandownload.ir