تبلیغات
دانلود نرم افزار موبایل و کامپیوتر دانلود نرم افزار موبایل و کامپیوتر دانلود نرم افزار موبایل و کامپیوتر

 

ساخت دی وی دی فیلم با نرم افزار Sonne DVD Burner v4.2.0.1.2010

منبع : www.AsanDownload.com


رایت یك دی وی دی فیلم مستلزم استفاده از یك نرم افزار برای رایت قطعه فیلم ها به یك دی وی دی فیلم با فرمت استفاده شده در آن ها است. Sonne DVD Burner نرم افزاریست كه می تواند در این زمینه بسیار راه گشا باشد. ابزار قدرتمند و مفید كه توانایی رایت انواع دی وی دی فیلم ها را داشته و می تواند فرمت های مختلف را پشتیبانی كند. این ابزار سریع همچنین از واسط كاربری ساده اما جذابی بهره می برد كه به كاربران كمك می كند تا راحت تر به خواسته های خود دست پیدا كنند.
این ابزار جالب قابلیت این را دارد كه ویدئوها را ابتدا Capture كرده و سپس به صورت مستقیم و طی فرآیند تبدیل به یك دی وی دی تبدیل كند ؛ طوری كه خروجی قابلیت پخش برروی انواع پلیرهای خانگی را نیز داشته باشد. در طول ساخت دی وی دی فیلم كاربر می تواند با استفاده از امكاناتی كه در نرم افزار Sonne DVD Burner قرار داده شده است برای هریك از فیلم هامنویی اختصاصی هم طراحی و سپس رایت كند تا در هنگام مشاهده كاربر بتواند به سادگی از منوها فیلم ها را مدیریت كند.
این نرم افزار همچنین قابلیت هایی نظیر رایت انواع ایمیج های رایج و همچنین رایت دی وی دی هایی كه به اصطلاح Rip شده و برروی هارددیسك ذخیره شده اند را دارا می باشد. می بینیم كه یك نرم افزار شاید در نگاه اول بسیار ساده و كوچك باشد اما همین ابزارها هم گاهی می توانند كارهای بزرگی را انجام دهند.


قابلیت های كلیدی نرم افزار Sonne DVD Burner v4.2.0.1.2010 :
- ساخت دی وی دی فیلم
- پشتیبانی از اكثر فرمت های رایج
- قابلیت ساخت منو برای فیلم ها
- امكان رایت ایمیج ها
- قابلیت رایت فولدرهای VIDEO_TS كه در دی وی دی ها استفاده می شوند
- قابلیت رایت مستقیم از Capture كردن فیلم ها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ... طریقه فعالسازی : از سریال نامبر برای فعالسازی نرم افزار استفاده كنید.

 قیمت: 29.95 دلار آمریکا
 دانلود -  51.44 مگابایت | لینک كمكی
 بحث پیرامون این مطلب در انجمن
 تصویری از محیط برنامه
 سایت سازنده